ثبت نام تیزهوشان - AN OVERVIEW

ثبت نام تیزهوشان - An Overview

ثبت نام تیزهوشان - An Overview

Blog Article

علاوه بر داوطلبان ثبت نام آزمون پایه ششم به هفتم، برخی از دانش آموزان نیز قصد شرکت در آزمون پایه نهم به دهم را دارند. این دانش آموزان نیز باید با شرایط و ضوابط مهم ثبت نام آشنا شده و سپس نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

فرآیند نام نویسی آزمون مدارس تیزهوشان در هر دو پایه ششم به هفتم و نهم به دهم به صورت اینترنتی انجام می گیرد. بنابراین دانش آموزان پایه های مذکور می بایست با مراجعه به سامانه مربوطه و دریافت دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان از شرایط تعیین شده اطلاع یافته و سپس اقدامات لازم برای نام نویسی خود را به انجام برسانند.

دانش آموزان گرامی ملاحظه فرمایند که آزمون حتما دارای نمره منفی است لذا در صورتی که صحت پاسخی کاملا برای شما احراز نشده پاسخ ندهید ضمنا توجه داشته باشید در صورتی که برای سوالی دو پاسخ علامت زده شده باشد حتی اگر یکی از پاسخ ها صحیح باشد سوال به عنوان پاسخ اشتباه درنظر گرفته شده و نمره منفی لحاظ خواهد شد.

به همین دلیل، سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون سمپاد را به طور معمول دو تا سه روز قبل از شروع تاریخ ثبت نام، در سایت تیزهوشان اختیار متقاضیان قرار می دهند تا این عزیزان بتوانند با آگاهی کامل برای نام نویسی اقدام نمایند.

سلام .. من پایه دهم هستم و میخواستم برای یازدهم ثبت نام کنم. میخواستم بدونم آزمون ورودی باید بدم و اینکه شرایط ثبت نام چطوری هستش

گام اول: داوطلبان باید پس از اینکه یکی از آدرس های بالا را در مرورگر وارد کردند، وارد صفحه آن شده و کد ملی و رمز سامانه همگام خود را در محل مورد نظر ثبت کنند. 

محتوای درسی مدارس استعدادهای درخشان، در اختیار تمام دانش آموزان قرار می گیرد

برای انجام این فرآیند می بایست به درگاه ورود به آزمون های وزارت آموزش و پرورش مراجعه نمود.

به محض اعلام زمان برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم، در این مقاله اطلاع رسانی می شود.

علاوه بر این، کارشناسان ما همه تبصره ها و قوانین را در اختیار متقاضیان قرار می دهد و به هر گونه ابهام پاسخ می دهند.

آن دسته از داوطلبانی که پس از زمان برگزاری آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و یا نهم به دهم به نتیجه کسب کرده خود اعتراض دارند، می بایست اینجا را نگاه کن در فرصتی که بعد از اعلام نتایج در اختیار داوطلبان قرار می گیرد، اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان خود را ثبت نمایند تا نتیجه آزمون مجددا مورد بررسی قرار گیرد.

به دلیل تغییرات اعمال شده اخیر، متقاضیان تحصیل در پایه هفتم مدارس تیزهوشان به جای شرکت در ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی باید در آزمون سنجش هوش مدارس تیزهوشان ششم به هفتم، ثبت نام و شرکت نمایند.

لازم به ذکر است که متقاضیان تحصیل در پایه هفتم این مدارس می بایست در آزمون سنجش هوش ثبت نام و شرکت نمایند. 

پاسخ مشاور هیوا: سلام . شانس قبولی شما در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم به استعداد ، هوش و میزان تلاش شما بستگی داره ، در فرصتی که دارین تست های مربوط به هوش و استعداد رو حل کنین .

Report this page